6SEPC560MW
MATSUSHITA ELECTRIC
SKU: RKD690458
6SEPC560MW
CAPACITOR
ALUMINUM POLYMER
RADIAL
560UF
6.3V
20%
6.3X9MM
2.5MM LS
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine